Rihanna Sevgilisinden Dayak Yedi !

Önceki gece Los Angeles’ta düzenlenen 51. Grammy Müzik Ödülleri Töreni bir efsanenin dönüşüne sahne oldu. İngiliz hard rock grubu Led Zeppelin’in eski vokalisti Robert Plant ve country şarkıcısı Alison Krauss ikilisi, En İyi Albüm başta olmak üzere tam beş ödül birden kazandı.Grammy’nin sürpriz gelişmesi ise Rihanna’nın törene katılmaktan son anda vazgeçmesiydi.Rihanna’nın, törene bir saat kala sevgilisi Chris Brown’dan dayak yediği haberleri yayıldı.


Polis Tarafından aranan Brown "ev içi şiddet" suçlamasıyla tutuklndı.Brown, 50 bin dolar kefalet ödeyerek serbest kaldı.

RİHANNA SEVGİLİSİNDEN NEDEN DAYAK YEDİ?

ABD’li pop yıldızı Rihanna’nın müzisyen aşkı Chris Brown’dan yediği dayağın ardında kıskançlık krizi çıktı. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Rihanna, Grammy ödülleri töreni öncesinde verilen bir partide sevgilisini şarkıcı Leona Lewix ile fazlasıyla ’sıkı fıkı’ gördü. Çifte yakın kaynaklara göre Rihanna, Brown’ın Leona’nın telefon numarasını aldığını ve kahkahalar atarak konuşurken elini beline attığını görünce kıskançlık krizleri geçirdi. Daha sonra Brown’ın cep telefonuna bir kadından gelen mesaj bardağı taşıran son damla oldu.

-İddialara göre partiden ayrılan çift otomobile bindikten sonra kavga patlak verdi. Rihanna’nın boğazına sarılan ve ‘Seni öldüreceğim’ diyen Brown güzel şarkıcıyı feci şekilde dövdü. Yüzü yaralanan, gözü moraran, dudağı patlayan ve omzunda derin ısırık izleri olan Rihanna, Malezya konserini ve doğum günü partisini iptal etmek zorunda kaldı.
 
Bu eski haberi bilmeyenler için paylaşmak istedim 
                                                                                   FashionBerry:kiss
Aslında sadece resim bile yeter !
 
 
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !